Kreds-Fællesledelsen

For Skagen – Frederikshavn – Sæby – Læsø

Formand
Danni Nicolajsen
Esben Snaresvej 17
2948 3152
9396 1880
9900 Frederikshavn
Danninikolajsen1011@gmail.com

Næstformand
Steen Jensen
Humlevej 21, Hørby
9300 Sæby
4094 6350
humlevej21@gmail.com

Kasserer
Per Faurholt Jensen

Vejmandssti 1
9990 Skagen
26 53 72 73
per.faurholt@hotmail.com

Bestyrelsesmedlem
Per Hjortnæs Pedersen (Formand for Sæby Partiforening)

Emilievej 1
9300 Sæby
Tlf. 98 46 77 64
30 31 01 39
per.hjortnaes@safmail.dk

Bestyrelsesmedlem
Palle Næser Thomsen (Formand for Frederikshavn Partiforening)
Hirsholmvej 4
9900 Frederikshavn
26 84 26 55
path@frederikshavn.dk

Bestyrelsesmedlem
Peder Key Kristiansen (Formand for Skagen Partiforening)

Præstevænget 3,
9990 Skagen
98 45 19 20
51 59 81 04
peder@sucska.dk

Sekretær
Helle Pedersen
Overlæge Ottosens Vej 23
9900 Frederikshavn
3029 1538
Mail: helleoghans@privat.dk

Bestyrelsesmedlem
Renate Weilov

Søndergade 78,
9900 Frederikshavn
2117 4287
rewe@frederikshavn.dk

Bestyrelsesmedlem
Finn Jenne
Th. Geisnæs Vej 2, 9990 Skagen
28 45 33 09
finn.jenne@3f.dk

Nedenstående har mulighed for deltagelse i møderne uden stemmeret

  1. suppleant
     June Menne
    Birkekrogen 7 B
    9900 Frederikshavn
    2925 2705
    june@zaki.dk

2.suppleant
Morten Christiansen
Rosevej 66
9900 Frederikshavn
5151 6962
mortenm.christiansen@gmail.com

Borgmester
Birgit S. Hansen
Tryvej 191
9352 Dybvad
98 95 60 09
29 16 30 39
bihn@frederikshavn.dk

Regionsrådsmedlem
 Jørgen Henriksen,
Godthåbsvej 15
9300 Sæby
98 46 74 23
29 44 33 23
jrhenriksen@rn.dk

Regionsrådsmedlem
Tina Juul Kjellberg

Mølleparken 14
9982 Ålbæk
30 36 77 48
t.kjellberg@rn.dk

Folketingsmedlem
Bjarne Laustsen,

Drosselvænget 2,
9530 Støvring,
98 37 24 94 (Privat)
33 37 40 41 (Mobil)
61 62 35 39 (SMS)
Fax 33 89 40 41
sbjal@ft.dk

LO Formand
LO Vendsyssel
Cai Møller
Frilandsvej 111
9800 Hjørring
98 90 04 88 (Arbejde)
20 48 41 66 (Mobil)
formand@lo-vendsyssel.dk
cai.moeller@hotmail.com