Kreds-Fællesledelsen

For Skagen – Frederikshavn – Sæby – Læsø

Formand
Danni Nicolajsen
Esben Snaresvej 17
2948 3152
9396 1880
9900 Frederikshavn
Danninikolajsen1011@gmail.com

Næstformand
Steen Jensen
Humlevej 21, Hørby
9300 Sæby
4094 6350
humlevej21@gmail.com

Kasserer
Per Faurholt Jensen

Vejmandssti 1
9990 Skagen
26 53 72 73
per.faurholt@hotmail.com

Bestyrelsesmedlem
Yvonne Nordahn (Formand for Sæby Partiforening)

Bestyrelsesmedlem
Heidi Hass (Læsø)

Bestyrelsesmedlem
Palle Næser Thomsen (Formand for Frederikshavn Partiforening)
Hirsholmvej 4
9900 Frederikshavn
26 84 26 55
path@frederikshavn.dk

Bestyrelsesmedlem
Peder Key Kristiansen (Formand for Skagen Partiforening)

Præstevænget 3,
9990 Skagen
98 45 19 20
51 59 81 04
peder@sucska.dk

Sekretær
Helle Pedersen
Overlæge Ottosens Vej 23
9900 Frederikshavn
3029 1538
Mail: helleoghans@privat.dk

Bestyrelsesmedlem
Renate Weilov

Søndergade 78,
9900 Frederikshavn
2117 4287
rewe@frederikshavn.dk

Bestyrelsesmedlem:
Grete Næser
Gerndrupvej  5 Stenhøj
9900 Frederikshavn
Mobil : 2868 0644
Mail : grete@naeser.dk

Bestyrelsesmedlem:
Gitte Bloch Andersen
Wilhelm Bechsvej 29
9900 Frederikshavn
Tlf.:2280 1754
Mail: gitte.andersen@3f.dk

Nedenstående har mulighed for deltagelse i møderne uden stemmeret

  1. suppleant
    Oscar Schmidt ( Sæby)

2.suppleant
Claus Henrik Nedermark
Tolnevej 10
9900 Frederikshavn
Mobil: 2265 7861
Mail : lubi@outlook.dk

Borgmester
Birgit S. Hansen
Tryvej 191
9352 Dybvad
98 95 60 09
29 16 30 39
bihn@frederikshavn.dk

Regionsrådsmedlem
 Jørgen Henriksen,
Godthåbsvej 15
9300 Sæby
98 46 74 23
29 44 33 23
jrhenriksen@rn.dk

Regionsrådsmedlem
Einar Guldager  (Skagen)

Folketingsmedlem
Bjarne Laustsen,

Drosselvænget 2,
9530 Støvring,
98 37 24 94 (Privat)
33 37 40 41 (Mobil)
61 62 35 39 (SMS)
Fax 33 89 40 41
sbjal@ft.dk

LO Formand:
Michael Bue