Bestyrelsen

For Frederikshavn Partiforening

 Palle Thomsen  

 

Formand
Palle Thomsen
Hirsholmsvej 4
9900Frederikshavn
Privat :
Mobil : 26842655
Mail :
path@outlook.dk

Opgaver:
Sekretær
Webmaster
Facebook
Forretningsudvalg
Festudvalg
“Fagets” redaktion
Kongresdelegeret
Kreds-fællesledelsens bestyrelse
Delegeret til Kreds-fællesledelse
Repræsentant ved byrådsgruppemøde
Medlemskartotek
Udsendelse af mail
 gitte christiansen  

 

Næstformand
Gitte Christiansen Esben Snaresvej 17
9900 Frederikshavn
Mobil: 2777 3511
Mail.:
gitte.christiansen@3f.d

 

Opgaver:

Forretningsudvalg
Suppl.kongresdelegeret
Delegeret til Kreds-fællesledelse
Tværpolitisk samarbejde
Suppleant 1 maj udvalg

 grete Kasserer
Grete Næser
Gerndrupvej  5 Stenhøj
9900 Frederikshavn
Mobil : 2868 0644
Mail :
grete@naeser.dk
Opgaver:
Kasserer
Medlemsansvarlig
Forretningsudvalg
Festudvalg
Delegeret til Kreds-fællesledelse
 ruben Bestyrelsesmedlem
Ruben Christiansen
Siriusvej 6, Kilden
9900 Frederikshavn
Tlf.: 2336 8802
Mail:janusc51@gmail.com
Opgaver:
Delegeret til Kreds-fællesledelse
Festudvalg
1 maj udvalg
 Gitte B. Andersen  

Bestyrelsesmedlem
Gitte Bloch Andersen
Wilhelm Bechsvej 29
9900 Frederikshavn
Tlf.:2280 1754
Mail: gitte.andersen@3f.dk

 

 

Opgaver:
Delegeret til Kreds-fællesledelse
Festudvalg

 

 Anders Brandt2014 Bestyrelsesmedlem
Anders Brandt Sørensen
Peder Skramsvej 18
9900 Frederikshavn
Tlf. 2025 2943
abso@frederikshavn.dk
 Opgaver:
Delegeret til Kreds-fællesledelse
Festudvalg

 Axel Fiedler  

 

Bestyrelsesmedlem
Axel Fiedler
Napstjertvej 41
9981 Jerup
privat : 98421241
Mobil :
Mail :
afiedler@get2net.dk

 

 

Opgaver
Delegeret til Kreds-fællesledelse

Festudvalg

 Per Kjaersgaard 2  

Bestyrelsesmedlem

Per Kjærsgaard
Godthåbsvej 8,
9300 Sæby
Tlf.:2475 7008

Mail:perk1961@live.dk

 Opgaver:
Gaveansvarlig
Medansvarlig for Facebook
assistent på hjemmesiden
Delegeret til Kreds-fællesledelse
Festudvalg
 Lubi 1  

Bestyrelsesmedlem
Claus Henrik Nedermark
Tolnevej 10
9900 Frederikshavn
Mobil: 2265 7861
Mail : lubi@outlook.dk

 

 

 

Opgaver:

Festudvalg

Rep. i AOF

   

 

1. Bestyrelsessuppleant
Tommy Michael Jensen
Atletikvej 37
9900 Frederikshavn
51965050
tmjensen@outlook.com

 

 

Opgaver:

Festudvalg

 

   

2. Bestyrelsessuppleant
Kim Hestvang
Neksøvej 3
9900 Frederikshavn
hestvang@oncable.dk

 

 

Opgaver:
Festudvalg

 Bestyrelsen